Konferencja Paris 2018

Każdego roku FEDESSA organizuje wraz z SSA UK, dwudniową europejską konferencję, zarówno dla członków SSA UK oraz członków innych europejskich stowarzyszeń branżowych Self Storage, którzy są częścią Europejskiej Federacji, FEDESSA. Te coroczne konferencje pozwalają członkom być na bieżąco z rozwojem przemysłu oraz spotykać się z dostawcami podczas targów. Prawdopodobnie najbardziej fundamentalnym celem jest to, że konferencja pozwala członkom i dostawcom nawiązywać nowe kontakty.

Konferencja kończy się uroczystą kolacją, na której rozdawane są Europejskie Nagrody Branżowe. Konferencja zwykle przyciąga delegatów nie tylko z Europy, ale z całego świata. Ostatnie miejsca gdzie odbywały się konferencje to Sztokholm, Amsterdam, Barcelona, Londyn i Berlin.

W tym roku konferencja odbyła się w pięknej Berlin, 16 i 18 października, z największą liczbą uczestników jaką kiedykolwiek mieliśmy. W ciągu 2 dni, w konferencji wzięło udział 450 osób, a także największa liczba wystawców handlowych w historii, dzięki czemu śmiało można uznać, że była to największa i najlepsza konferencja, która kiedykolwiek się odbyła.

W tym roku zabieramy branżę Self Storege do Paris Marriott Rive Gauche w Paris .Mamy idealną lokalizację na słynnym lewym brzegu, pozwalając na łatwy dostęp do najlepszych Montparnasse i okolic. Więcej informacji na temat tegorocznej konferencji w Paris ukaże się w najbliższym czasie, więc upewnij się, że zaznaczyłeś tę datę w kalendarzu, bo tego wydarzenia z pewnością nie chcesz przegapić!