Konferencja London 2019

Każdego roku FEDESSA organizuje wraz z SSA UK, dwudniową europejską konferencję, zarówno dla członków SSA UK oraz członków innych europejskich stowarzyszeń branżowych Self Storage, którzy są częścią Europejskiej Federacji, FEDESSA. Te coroczne konferencje pozwalają członkom być na bieżąco z rozwojem przemysłu oraz spotykać się z dostawcami podczas targów. Prawdopodobnie najbardziej fundamentalnym celem jest to, że konferencja pozwala członkom i dostawcom nawiązywać nowe kontakty.

Konferencja kończy się uroczystą kolacją, na której rozdawane są Europejskie Nagrody Branżowe. Konferencja zwykle przyciąga delegatów nie tylko z Europy, ale z całego świata. Ostatnie miejsca gdzie odbywały się konferencje to Sztokholm, Amsterdam, Barcelona, Londyn, Berlin i Paris.

W tym roku konferencja odbyła się w pięknej Berlin, 16 i 18 we wrześniu, z największą liczbą uczestników jaką kiedykolwiek mieliśmy. W ciągu 2 dni, w konferencji wzięło udział 600 osób, a także największa liczba wystawców handlowych w historii, dzięki czemu śmiało można uznać, że była to największa i najlepsza konferencja, która kiedykolwiek się odbyła.

QEII to największa dedykowana przestrzeń konferencyjno-wystawiennicza w samym sercu Londynu, niedaleko Westminster i blisko Parlamentu. Zaledwie pięć minut spacerem od Big Ben i The Thames, znajduje się naprzeciwko opactwa Westminster i zaledwie dwie minuty spacerem od królewskiego parku.  Otwarte przez HM the Queen w 1986 roku, idealne miejsce na konferencje, zjazdy, wystawy i kolacje z nagrodami.